Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>
Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cand sa omori pe cineva

In jos

Cand sa omori pe cineva Empty Cand sa omori pe cineva

Mesaj  Tre Joi Oct 28, 2010 11:44 pm

Vad ca tot mai multi jucatori omoara din diverse motive, totusi e un server roleplay si ar trebui sa aveti motive bine intemeiate.
Micile insulte- Nu e un motiv bine intemeiat sa omori daca cineva iti zice "ce faci uratule ?" sau alte chestii de genul asta.In cel mai rau caz il bati, dar cel mai bun caz ar fi sa-l fugaresti din acel loc, sa tipi putin la el.
Accidentele de masina- Dupa ce faci un accident, te cobori din masina si il omori pe ala cu care ai facut tu accident. Nici acest lucru nu e bun motiv sa omori pe altcineva.
Cand un jucator e pe teritoriul tau- Nici aici nu ai motiv intemeiat sa-l omori, il fugaresti de acolo , iar in caz ca nu pleaca il bati putin.
Cand cineva te bate cu pumnii/picioarele- II raspunzi si tu prin aceeasi moneda, incerci sa chemi politia, nu-l omori.
Cand cineva trage in tine- Logic, nu stai ca prostu' si te uiti la gloante, il omori fara discutii.
Tre
Tre
Administrador
Administrador

Mesaje : 188
Puncte : 446977
Reputatie : 8
Data de inscriere : 18/10/2010
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum