Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>
Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Ghid]Cum sa nu ti se mai blocheze Sa-Mp

In jos

[Ghid]Cum sa nu ti se mai blocheze Sa-Mp Empty [Ghid]Cum sa nu ti se mai blocheze Sa-Mp

Mesaj  Tre Joi Oct 28, 2010 11:47 pm

Fiindca la multi li se blocheaza PC-u cand se implica sau se afla langa un Schimb de focuri/accidente de masina/etc,am hotarat sa fac un mic tutorial pentru cazurile cand nu poti da Ctrl+Alt+Delete.Acest tutorial este pentru cei ce au tastaturi cu cele 3 butaoane sus:Sleep,Wake,Power.
Sa incepem:
Apasati Sleep de mai multe ori daca e nevoie pana computerul intra in standby,apoi dupa ce a intrat in standby(ecranul,este negru nu va speriati)apasati Wake,ar trebui sa fie in dreapta la Sleep, pana va apare ecranul de inceput cu toti utilizatori Pc-ului vostru.
Trebuie sa va arate la utilizatorul vostru,pe care sunteti in SAMP, cate programe sunt deschise.Dati click pe utilizator si apasati
Ctrl+Alt+delete si dati end task la gta Samp(va va aparea in dreptul lui:Not responding.
Apoi intrati din nou si asteptati cam 20 secunde inainte sa va logati.(in timpu asta se va incarca textura sa nu luati din nou crash)
Tre
Tre
Administrador
Administrador

Mesaje : 188
Puncte : 446977
Reputatie : 8
Data de inscriere : 18/10/2010
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum