Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>
Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Laurentiu_Daenzu

2 participanți

In jos

Laurentiu_Daenzu Empty Laurentiu_Daenzu

Mesaj  Seby_Balaj Vin Noi 05, 2010 12:31 pm

deci fratilor il cu nosc pe copilu asta ii dezacsat mintal ii gay ce sa va zic ii idiot sta la 2 blocuri distanta de mine nu stie rp face DM a intrat de 1 ora pe sv si ia inebunit pe 4 leader si la bagat in factiueaneea lor dar leam spus sa il scoata ca face numa probleme si numa reclmati o sa aiba vca rog io dati ban ip deci copilul ala ma exaspereaza cu telefoanele
si trebuie sa ma sune altii sa ma intrebe lucruri de factiunea mea si el ma tot roaga sal iau ca vezi doamne e prieten cu mine da nul iau nici in ruptu capului va rog BAN IP intrebati sipe Bogdan de la mafia romana si pe GAbriel_Andr... asa ca iei is 2 dintre ei io inebunit va rog faceti cv luat masri si asa nu pierdeti nimic cai idiot deci nu aveti de pierdut numa de castigat datii BAN IP
Seby_Balaj
Seby_Balaj
Banned
Banned

Mesaje : 163
Puncte : 445876
Reputatie : 1
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 26
Localizare : BIHOR/Oradea

Sus In jos

Laurentiu_Daenzu Empty Re: Laurentiu_Daenzu

Mesaj  Alex_Marian Vin Noi 05, 2010 1:05 pm

Seby_Balaj a scris:deci fratilor il cu nosc pe copilu asta ii dezacsat mintal ii gay ce sa va zic ii idiot sta la 2 blocuri distanta de mine nu stie rp face DM a intrat de 1 ora pe sv si ia inebunit pe 4 leader si la bagat in factiueaneea lor dar leam spus sa il scoata ca face numa probleme si numa reclmati o sa aiba vca rog io dati ban ip deci copilul ala ma exaspereaza cu telefoanele
si trebuie sa ma sune altii sa ma intrebe lucruri de factiunea mea si el ma tot roaga sal iau ca vezi doamne e prieten cu mine da nul iau nici in ruptu capului va rog BAN IP intrebati sipe Bogdan de la mafia romana si pe GAbriel_Andr... asa ca iei is 2 dintre ei io inebunit va rog faceti cv luat masri si asa nu pierdeti nimic cai idiot deci nu aveti de pierdut numa de castigat datii BAN IP
((Global Moderator))
1.Daca ti-e ciuda pe el nu trebuie sa te razbuni in joc.
2.Nu ma intereseaza ca e G... Idi... si tot ce ai mai spus despre el.
3.Eu nu vad din cei 4 leaderi sa faca vreunu reclamati despre el.
Alex_Marian
Alex_Marian
Rank 5
Rank 5

Mesaje : 74
Puncte : 445416
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum