Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>
Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Reguli Zaluchi

In jos

Reguli Zaluchi Empty Reguli Zaluchi

Mesaj  Con_George Lun Feb 21, 2011 11:36 am

Toti membri acestui gang vor trebui sa fie uniti asa ca am facut aceste reguli pentru a nu mai exista conflicte intre membri gangului, iar acelea sunt:


1)Nu va injurati in niciun fel.
2)Nu va omorati deoarece :faceti TK si riscati degradarea (in caz ca ai de la rank 2 in sus poti fi degradat ).
3)Nu faceti DM.
4)Cand luati masinile gangului le aduceti inapoi reparate (nu cer si cu rezervorul plin! )
5)Ascultati de cei cu grad mai mare.(nu si la ideeile pripite)
6)Nu injurati membrii gangului cu care suntem aliati sau sai omorati.
7)Nu omorati civili fara motiv.
8)Nu cereti rank.(puteti fi degradati)
9)Nu imi cereti sa bag pe cineva in gang (sa faca cerere pe forum si daca a facut-o bine va fi acceptat)
10)Daca cineva din gang sau din alianta are gand rau pentru noi nu va duceti sa il omorati sau chestii de genu asta ma anuntati pe mine sau eventual pe cel cu rank 5 iar cu cei de rank 5 voi vorbi cu ei separat.


Aceste reguli trebuie respectate cu deplin!Cei care nu le respecta pot fi degradati pana la rank 1 apoi OUT!Aveti 3 sanse fiecare la a 3 -a abatere rank down sau in caz ca e rank 1 OUT!
Con_George
Con_George
Banned
Banned

Mesaje : 34
Puncte : 439555
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/12/2010
Varsta : 25
Localizare : Tancabesti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum