Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>
Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

BARZINI FAMILY

In jos

BARZINI FAMILY Empty BARZINI FAMILY

Mesaj  John_Shepard Vin Feb 25, 2011 10:25 am

test


BARZINI FAMILY Image6p




Barzini este o "Familie de mafioti" asa cum este deseori descrisa de agentii FBI, un grup de prieteni care se ocupa cu comercializarea armelor, a drogurilor si de ce nu crime la comanda. Insa nimeni nu stie un lucru foarte important, Familia Barzini este un loc unde RESPECTUL este mult mai mult decat un cuvant, este un sentiment care se afla in inimile tuturor membrilor.

Totul a inceput atunci cand John Shepard a venit pe lume. Nascut intr-o familie de mafioti care lucrau in San Fierro, Albert Shepard conducatorul familiei, decide brusc sa se casatoreasca cu Marie-Ane, iar dupa un timp cei doi au un fiu. Acesta este crescut departe de lumea cruda a crimelor insa are in venele sale sangele unui adevarat lider.The European Crime Syndicate, sau TECO, era o organizatie de temut in San Fierro, Cu peste 3000 de membri imprastiati in toate orasele din care 50 agenti LSPD, 24 agenti FBI si 6 procurori generali, toti lucrand cu mare placere in aceasta famile.
Dupa multi ani in care familia condus orasul in liniste, in urma unor cofruntari cu FBI Albert Shepard moare, familia se destrama si John Shepard pleaca in Europa.
Ajuns in Romania, se stabileste intr-un orasel si incearca sa reconstruiasca ceea ce odata tatal sau a avut.
Si asa incepe povestea...






BARZINI FAMILY 5x37yg
John Shepard


BARZINI FAMILY 11awsiw
-Loc liber-

BARZINI FAMILY 2u6o3ux
-Loc liber-


BARZINI FAMILY 34si814
-Loc liber-


BARZINI FAMILY Bgusko
-Loc Liber-


BARZINI FAMILY Rsdb47
-Loc liber-








John_Shepard
Rank 1
Rank 1

Mesaje : 3
Puncte : 443078
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/11/2010

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum