Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>
Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

???Intrebari???

2 participanți

In jos

???Intrebari??? Empty ???Intrebari???

Mesaj  Seby_Balaj Dum Dec 05, 2010 10:12 pm

Aici puteti pune intrebari\nelamuriri despre forum si server
Seby_Balaj
Seby_Balaj
Banned
Banned

Mesaje : 163
Puncte : 445876
Reputatie : 1
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 26
Localizare : BIHOR/Oradea

Sus In jos

???Intrebari??? Empty Re

Mesaj  MarianIonut1992 Lun Dec 06, 2010 5:28 am

Din pacate nu am avut cum sa devin leaderul Chinezilor pentru ca era ocupat de altcineva. Am de gand sa imi fac un gang neoficial cu masini propri. Membrii gang'ului o sa invete de la mine ce trebuie sa faca si cum sa devina cei mai buni playeri de pe server in stilul RP. Hq'ul o sa fie o casa cumparata de mine. Daca o sa fac totul "ca la carte", iar playerii o sa invete Rp, probabil o sa incerc sa ma si "legalizez".(o noua mafie). Daca cineva are ceva de spus impotriva este rugat sa o faca... Sper sa am posibilitatea de a creea ceea ce imi doresc. Astept raspns! (Se poate sau Nu se poate). BAFTA LA TOATA LUMEA!!!

MarianIonut1992
Rank 2
Rank 2

Mesaje : 16
Puncte : 442467
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/12/2010

Sus In jos

???Intrebari??? Empty Re: ???Intrebari???

Mesaj  Seby_Balaj Mar Dec 07, 2010 10:07 am

MarianIonut1992 a scris:Din pacate nu am avut cum sa devin leaderul Chinezilor pentru ca era ocupat de altcineva. Am de gand sa imi fac un gang neoficial cu masini propri. Membrii gang'ului o sa invete de la mine ce trebuie sa faca si cum sa devina cei mai buni playeri de pe server in stilul RP. Hq'ul o sa fie o casa cumparata de mine. Daca o sa fac totul "ca la carte", iar playerii o sa invete Rp, probabil o sa incerc sa ma si "legalizez".(o noua mafie). Daca cineva are ceva de spus impotriva este rugat sa o faca... Sper sa am posibilitatea de a creea ceea ce imi doresc. Astept raspns! (Se poate sau Nu se poate). BAFTA LA TOATA LUMEA!!!

Pai exista mafii goale si exista si gang cum ari fi:Ballas, Grove Street
Seby_Balaj
Seby_Balaj
Banned
Banned

Mesaje : 163
Puncte : 445876
Reputatie : 1
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 26
Localizare : BIHOR/Oradea

Sus In jos

???Intrebari??? Empty Re: ???Intrebari???

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum