Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>
Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum si cand se dau rankurile

In jos

Cum si cand se dau rankurile Empty Cum si cand se dau rankurile

Mesaj  Con_George Lun Feb 21, 2011 11:53 am

Rankurile se vor obtine nu cere !Cum poti obtine rank ?Esti activ poti face rank in war depinde de activitate sau poti obtine rank prin vechime dar si activitate .Eu consider ca rankurile nu se pot da aiurea asa ca pentru a fi crescut in rank trebuie sa faci urmatoarele:
-Sa fi activ
-Sa participi la war
-Sa respecti regulile
-Sa NU CERI!!
-Sa asculti de lider si de cei cu rank mai mare ca tine (eu ii voi contacta pe cei cu rank mai mare si imi vor spune totul)
Cand primiti rankurile?:
-Dupa un war castigat toti vor avea rank up!
-Esti activ o zi a doua zi ai rank up

Asa veti primi rankurile si in fata mea veti fi toti egali nu ma voi purta cu unul untr-un mod iar cu altul in alt mod voi veti fi egali poate inafara de rank dar daca sunteti Activi si alte chestii ii puteti ajunge pe cei cu rank 3-4 sau chair si 5.Sper sa nu cereti rankurile si sa fiti ascultatori!!!
Con_George
Con_George
Banned
Banned

Mesaje : 34
Puncte : 440815
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/12/2010
Varsta : 25
Localizare : Tancabesti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum