Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>
Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Waruri Pierdute

In jos

Waruri Pierdute Empty Waruri Pierdute

Mesaj  Con_George Lun Feb 21, 2011 12:48 pm

Stiu ca nimanui nu-i va placea cand vom pierde warurile dar trebuie sa trecem peste ele asa ca pentru perfectiunarea noastra am facut acest topic.Cred ca va intrebati cu ce ne perfectioneaza acest topic ei uite si raspunsul :Aici vom posta toate warurile pierdute
iar cand ne vom uita peste o luna si vor fi toate postate vom vedea cate am pierdut apoi ne ducem la cele castigate si ne uitam cate am castigat daca cele de la waruri castigate sunt mai multe ca acestea ei atunci suntem pe calea cea buna dar daca este invers nu prea mai suntem pe calea cea buna iar daca vor warurile pierdute mai mari voi incepe sa fac antrenamente si sper sa aiba efect iar daca ele sunt la egalitate nu e bine nici asa trebuie sa ne perfectionam si sa castigam cat mai multe waruri!

MODEL DE POSTARE WAR PIERDUT:


Zaluchi VS XXX
Data:XX/XX/XXXX
Am fost ajutati de(daca nea ajutat cineva):
Con_George
Con_George
Banned
Banned

Mesaje : 34
Puncte : 440815
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/12/2010
Varsta : 25
Localizare : Tancabesti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum