Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>
Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere Primar

In jos

Cerere Primar Empty Cerere Primar

Mesaj  0z0n Vin Oct 29, 2010 2:49 pm

Character Information:

-Nick: Jeremy_Menez
-Orasul in care locuiti (Los Santos, San Fierro, Las Venturas): Los Santos
-De cat timp locuiti aici: de 5 zile
-Sex (masculin/feminin): Masculin
-Varsta (in joc): 21 ani
-Job-uri precedente: Mecanic Auto
-Job curent: Mecanic Auto
-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare intr-unul din job-uri?: Nu
-Ati fost vreodata arestat sau reclamat?: Da, arestat
-Biografie (a caracterului): Numele meu este Jeremy dupa cum este mentionat si mai sus. De mic copil mi-am dorit sa fiu un om onest si sa ajut la bunastarea orasului. Odata cu inaintarea in acesti ani m-am maturizat fiind interesat sa aduc cativa bani parintilor mei care mau crescut. Domiciul familiei se afla in Vice City. Fiind singur la parinti am fost indrumat de catre tatal meu spre o meserie de mecanic, aceasta meserie find transmisa din tata in fiu. In momentul de fata economia de piata este destul de scazuta, lumea zbatandu-se sa traiasca de azi pe maine numai cu cativa dolarei. In ultimul timp am incercat destul de multe meserii dar din cauza inflatiei destul de scazute nu am reusit sa ies la liman. Dupa ce am absolvit facultatea de Drept cu ajutorul ideei tatalui meu, l-am sunat pe Alexycu si mi-a fost cerut sa depun un CV.
In prima zi din saptamana Jeremy sa dus la sediul Primariei si a depus CV-ul. In urmatoarele zile Jeremy asteapta un raspuns de la Alexycu. El si dorea de mic copil sa ajunga primar pentru a ajuta acest oras.


Real Life Info:


-Varsta reala: 20 ani
-Sexul: Masculin
-Orasul in care locuiti (in realitate): Bucuresti
-In ce parte a zilei sunteti dispus sa jucati?: Dupa-amiaza & Seara
-Care este level-ul caracterului dvs?: Level 3
-De ce doriti acest job?: Vreau sa mentin linistea in acest oras si sa-l aduc pe culmile Standardelor Europene
-Intelegeti ca suntem un departament serios si glumele, copilariile, etc nu-si au rostul?: Da
-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Imi place sa lucrez in echipa si sa fiu corect cu toti cetatenii




Metagaming: In jocurile de rol (Role-Play), metagaming-ul este folosirea cunostintei de Out-of-character intr-o situatie In-character.
Powergaming: Un powergamer este un jucator care incearca sa-i forteze pe altii sa participle la role-playing care nu au nici o obligatie .
Semnificatia IC: In jocurile roleplaying, In Character(sau IC) se refera la lumea caracterelor, mai putin la lumea jucatorilor.
Semnificatia OOC: OOC se refera la lumea jucatorilor, mai putin la viata caracterelor.
Deathmatch (DM): DM este atunci cand un jucator incepe sa ii omoare pe ceilalti fara un motiv anume.
Team Deathmatch (TDM): Un joc de TDM este atunci cand un grup de jucatori incep sa omoare alti jucatori fara un motiv anume.

0z0n
Banned
Banned

Mesaje : 117
Puncte : 445786
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/10/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum