Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
SPRO:<font color="#00060F"><strong>Bine ai Venit.o</strong></font>
Loft - Bucuresti - City PS: <font color="#00060F"><strong>Infiintat de Eduard_Sig ©️ 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Translation/Traducere: phpBB România</strong></font>
Ne-am schimbat de forum www.loft-city.totalh.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere Primar

In jos

Cerere Primar Empty Cerere Primar

Mesaj  Tre Mar Oct 19, 2010 10:27 am

Nume in joc: Robert_Petre
Varsta in joc:19
Vasrsta reala:13
Nume Real:Petre Robert
Licenta Auto:da
Licenta Zbor:nu
Licenta Arme:nu
Ce level detii?:1
In ce factiune anterioara ai mai fost?:mafia sicilana
Ai fost vreodata inchis?:nu
Definitie RolePlay:Role-Play este un mod de sa-mp care se refera la un joc de roluri ca in viata reala.
Definitie OCC:Out of Character (OOC) este un termen roleplaying care se refera la lumea jucatorilor, mai putin la lumea caracterelor.
Definitie ICC:In jocurile roleplaying, In Character(sau IC) se refera la lumea personajelor, mai putin la lumea jucatorilor. Adica, un personaj vorbind cu alt personaj este o interactiune IC, fixate in interiorul lumii IC, in timp ce doi jucatori vorbesc despre un meci de fotbal sau despre viata lor reala este o interactiune Out of Character
Definitie Metagaming:In jocurile role-play, metagaming-ul este folosirea cunostintei de Out-of-character intr-o situatie In-character. Un personaj jucat de un metagamer nu actioneaza intr-un fel care reflecta experientele din joc a personajelor sau povestea jocului.
Definitie Powergaming:Un powergamer este un jucator care incearca sa-i forteze pe altii sa interactioneze cu ei, desi acestia nu au nici o obligatie fata de powergamer."
Ce a-s face da ca a-s fii primar:
-A-s aplica legea cu viteza maxima sa fie 85km/h in oras si 95km/h pe autostrada.
-A-s adauga adauga fonduri Servicilor Speciala(Politie,Jandarmi,Medici,Politia Rutiera si Pompieri).
-In primarie mereu ma veti gasi pe mine sau pe asistentul meu(caut) sa va ajutam cu probleme.
-A-s dona bani spitalului din Loft-Bucuresti-City pentru o functionare mai buna.
-A-s reduce taxele la Bizz-uri,Case si masini cu 30%.
-Voi pune parcari cu bani si multe altele.
Tre
Tre
Administrador
Administrador

Mesaje : 188
Puncte : 445987
Reputatie : 8
Data de inscriere : 18/10/2010
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum